Adalberto (Konimpex Invest) – nowe mieszkania w historycznym centrum Poznania

Adalberto - nowe mieszkania w Poznaniu na Wzgórzu Świętego WojciechaTrudno o bardziej klimatyczną lokalizację w centrum Poznania. Przy historycznym Wzgórzu Świętego Wojciecha, z dala od wielkomiejskiego zgiełku chowa się zaciszna ulica Podgórze. To tutaj Konimpex Invest zbudował Adalberto – czteropiętrową willę miejską z 39 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 100 m kw. Okna mieszkań wychodzą na oświetlony kościół Św. Wojciecha z jednej lub starodrzew z drugiej strony. Mieszkańcy odnajdą tu tak rzadko spotykaną w ścisłym centrum ciszę. Jednocześnie, kompleks Adalberto znajduje się zaledwie 10 minut drogi pieszo od Starego Rynku oraz Parku Cytadela. Niespełna 15-minutowy spacer wystarczy, aby znaleźć się nad rzeką Wartą.

Co równie istotne, architektura budynku idealnie wpisuje się w charakter zabytkowego otoczenia. Luksus Adalberto wyraża się poprzez jakość wykorzystanych materiałów oraz zastosowanych rozwiązań. Mowa na przykład o cichobieżnej windzie, 5-komorowych oknach w kolorze drewna, czy wreszcie o obszernych balkonach oraz tarasach przynależących do mieszkań. Podziemna hala garażowa to już standard w budynkach, które obecnie powstają w centrum Poznania.

Niewątpliwie oferta Konimpexu jest skierowana do klienta z zasobnym portfelem. Drogie mieszkania o podwyższonym standardzie wciąż są pożądane przez poznaniaków. Połowa mieszkań Adalberto znalazła właścicieli zaledwie w miesiąc po rozpoczęciu sprzedaży.

osada-pachy-dzialki-rekreacyjne-wielkopolskaREKOMENDACJA: Piękne działki wśród lasów i jezior na sprzedaż niedaleko Poznania. Marzenia o własnym ranczo są do zrealizowania bliżej Poznania niż można by przypuszczać.

Spośród wszystkich nowo powstałych inwestycji w centrum Poznania (jak np. Bóżnicza 1, Apartamenty Solna, Cytadela Centrum, Riverpark) kompleks Konimpexu gwarantuje najwyższy komfort mieszkania – bliskość atrakcji jakie daje centrum, ciszę, ładny widok z okna i wysoki standard w jednym.


Artykuł zawiera subiektywną opinię na temat prezentowanego osiedla Adalberto. Wszystkie teksty zamieszczone na blogu zawierają wyłączne opinie autora.

Ostatnia aktualizacja w dnia 4.09.2015 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *