Casa Verona przy ulicy Garbary – apartamenty w centrum Poznania

Casa Verona - mieszkania i apartamenty w centrum PoznaniaCasa Verona to nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany w centrum Poznania, przy ulicy Garbary 96, kilka minut pieszo od Starego Rynku w Poznaniu. Mimo tak ekskluzywnej lokalizacji, ceny mieszkań w apartamentowcu nie są wygórowane.

Prestiżowa lokalizacja nieopodal tętniącego życiem Starego Rynku oraz ważnych węzłów komunikacyjnych miasta, sąsiedztwo zabytkowej willi z jednej oraz nowoczesnych biurowców z drugiej strony. 6-kondygnacyjny budynek firmy Art-bud przyciąga uwagę swoim położeniem, ale również oryginalnym, opływowym kształtem. Oprócz tego, charakterystycznym elementem inwestycji są duże tarasy i balkony, jak również podświetlane wewnętrzne dziedzińce z elementami zieleni.

Casa Verona obejmuje 150 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 27 do 126 m2., część handlowo-usługową na parterze oraz podziemny parking. Łączna liczba miejsc parkingowych wynosi 164. Mieszkańcy budynku Casa Verona będą mogli korzystać z windy.

Pierwotnie zakładane przez poprzedniego właściciela – firmę Verona Building – basen i centrum fitness ostatecznie nie znalazły się w budynku. Osoby poszukujące tego typu udogodnień w apartamentowcach w Poznaniu powinny zainteresować się ofertą Agrobexu realizującego Ville Sołackie. Tamtejsze apartamentowce wyposażono m. in. w zaplecze do fitnessu oraz saunę i jacuzzi. W przeciwieństwie do willi na Sołaczu, efektowna inwestycja Art-Budu nie zadowoli również osób poszukujących ciszy i kontaktu z przyrodą. Budynek znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy Garbary, zaś najbliższy park – Park Cytadela – jest oddalony o niecały kilometr.

Opinie o firmie Art-bud – inwestorze Casa Verona są mocno podzielone. Część klientów narzeka na nieterminowość firmy, ogólne zapisy w umowach, liczne niedoróbki w lokalach oraz brak kontaktu ze strony dewelopera. Jedno jest pewne, budynek powstał ze sporym, wielomiesięcznym opóźnieniem.

Casa Verona Garbary Poznań – ceny mieszkań kształtują się na poziomie od 5 990 do 8 200 zł/m2 i – jak na lokalizację nieopodal Starego Rynku – nie są wygórowane. Należy jednak pamiętać o dodatkowej opłacie za miejsce garażowe wynoszące 21 tys. zł w przypadku pojedynczego, a 32 tys. zł – w przypadku podwójnego miejsca.

Oglądaj recenzje nowych mieszkań:

Zobacz mieszkanie w Poznaniu z dużym ogrodem i wysokim sufitem. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

Apartamenty i mieszkania w centrum Poznania na Starym Mieście stają się coraz popularniejsze. Klienci zainteresowani tego typu lokalami mogą wybierać spośród kilku inwestycji:


Artykuł zawiera subiektywną opinię na temat prezentowanej inwestycji Casa Verona. Wszystkie teksty zamieszczone na blogu zawierają wyłączne opinie autora.

Ostatnia aktualizacja w dnia 5.11.2015 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *