Evergreen 365 – nowe mieszkanie w Poznaniu ze szklarnią

Evergreen 365 - nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu - deweloper MastermEko i Slow life – w te modne nurty chce wpisać się coraz większa liczba deweloperów z Poznania i okolic. Do tej grupy należy także firma Masterm, której najnowsza inwestycja – Evergreen 365 skupia uwagę całoroczną zielenią w postaci trawnika pokrywającego dach pierwszej kondygnacji budynku oraz możliwością realizacji ogrodniczych pasji na własnych balkonach ze szklarniami.

Poznańscy deweloperzy bardzo się starają, aby ich inwestycja wyróżniała się na tle innych i dlatego coraz częściej proponują klientom niestandardowe elementy „w pakiecie” z mieszkaniem. Niektórzy swoich klientów wysyłają na darmowe wakacje. Inni w cenie mieszkania oferują miejsce w hali garażowej albo możliwość skorzystania z usług architekta wnętrz.

Jednak najnowsza propozycja spółki Masterm Investment przyćmiewa wszystkie dotychczasowe. Deweloper realizujący budynek mieszkalno-uługowy Evergreen 365 przy ul. Jutrzenka w Poznaniu (skrzyżowanie ulic Bukowskiej i Grochowskiej) oferuje klientom prawdziwe szklarnie, w których przez okrągły rok będzie można uprawiać warzywa, owoce i kwiaty, wyciszyć się i zrelaksować. Szklarnie znajdą się na niektórych balkonach przynależnych do mieszkań.

Jak wygląda budynek Evergreen 365?
7-kondygnacyjny budynek wyróżnia się – oprócz wspomnianych szklarni – także estetycznymi detalami, na przykład okleiną okienną w kolorze drewna i balkonami wyłożonymi drewnem. Ponadto, właściciele części mieszkań z oknami wychodzącymi na ul. Bukowską i Grochowską będą mogli cieszyć się widokiem zieleni.

Opinie o Masterm, czyli spółce realizującej osiedle są dobre. Deweloper Masterm z Tarnowa Podgórnego stworzył już kilka wyróżniających się osiedli – wyróżniających się przede wszystkim ciekawą formą architektoniczną oraz dobrą lokalizacją. Przykładem jest choćby niewielkie osiedle nowoczesnych bliźniaków, czyli Osiedle Ciche w Tarnowie Podgórnym oraz cieszące się dużym powodzeniem Osiedle Bajkowe w poznańskiej dzielnicy Grunwald.

Podobnie ma być także w przypadku Evergreen 365 – nowoczesny design w połączeniu z dobrą lokalizacją ma przyciągnąć na Jutrzenkę aż 51 rodzin – bo właśnie tyle mieszkań powstało w 7-kondygnacyjnym budynku z dużymi oknami, podziemną halą garażową i częścią handlowo-usługową.

Obecnie w ofercie inwestora Evergreen 365 są dostępne mieszkania o powierzchni od 41 do 93 m2, w tym mieszkania z ogromnymi, prawie 30-metrowymi balkonami i dodatkowymi loggiami.

Lokalizację na zielonym Grunwaldzie uważam za duży plus inwestycji. Mimo, że okolica cechuje się natężonym ruchem ulicznym, to mieszkańcy bez problemu będą mogli dotrzeć do centrum miasta zarówno samochodem, jak i autobusem czy tramwajem. W pobliżu do ich dyspozycji będzie również ryneczek, centrum handlowe King Cross, szkoły i przedszkola.

Dzielnica Grunwald jest chętnie wybierana przez deweloperów. Oprócz Evergreen 365 powstały tu takie inne nowe osiedla jak na przykład Osiedle Młody Grunwald oraz Osiedle Marcelin. Poza granicami administracyjnymi Poznania, ale blisko dzielnicy Grunwald powstają ponadto takie nowe inwestycje jak np. Osiedle Grafitowe w Skórzewie.

Nowe mieszkania w budynku Evergreen 365 przy ul. Jutrzenka w Poznaniu są już praktycznie gotowe. Formalny termin zakończenia inwestycji wyznaczono na koniec 2016 roku. Ceny metra kwadratowego powierzchni w stanie deweloperskim zaczynają się od 6 740 zł. Najtańsze mieszkanie w stanie do wykończenia kosztuje prawie 300 tys. zł.


Artykuł zawiera subiektywną opinię na temat prezentowanego osiedla Evergreen 365. Wszystkie teksty zamieszczone na blogu zawierają wyłączne opinie autora.

Ostatnia aktualizacja w dnia 23.09.2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *