Gąsiorowskich 4 – funkcjonalne mieszkania na Łazarzu

Gąsiorowskich 4 - nowe mieszkania w Poznaniu, deweloper BudimexInwestycja dewelopera Budimex – Gąsiorowskich 4 w Poznaniu – powstaje wśród zabytkowych kamienic Łazarza. Lokalizacja blisko ulicy Głogowskiej, przystanków tramwajowych, Parku Wilsona oraz Poznań City Center gwarantuje możliwość szybkiego dotarcia do centrum i innych ważnych punktów na mapie Poznania, w tym uczelni wyższych. Atutem inwestycji Budimexu są też bardzo ciekawie rozplanowane mieszkania. Z drugiej strony, lokalizacja niedaleko ruchliwej ulicy oznacza powietrze pełne spalin.

Gąsiorowskich 4 – najważniejsze fakty:
Budynek: od 5 do 7 pięter plus podziemna hala garażowa
Mieszkania: 253 nowe mieszkania o powierzchni od 29 do prawie 99 m2
Termin zakończenia inwestycji: IV kwartał 2018 roku
Ceny mieszkań: od 6,1 do 6,9 tys. zł/m2.

Najtańsza kawalerka kosztuje 207 tys. zł, a najdroższe mieszkanie 5-pokojowe to wydatek rzędu 750 tys. zł. Za najczęściej poszukiwane mieszkanie 2-pokojowe trzeba zapłacić od 230 do 325 tys. zł, co – jak na lokalizację tak blisko centrum – stanowi konkurencyjną ofertę.

Gąsiorowskich 4 na Łazarzu przyciąga uwagę nie tyle oryginalną architekturą, co ciekawymi i funkcjonalnymi projektami mieszkań.

Ciekawy układ mają zwłaszcza mieszkania kompaktowe o powierzchni około 45 m2 z loggią, na którą można wejść z dwóch stron – z sypialni oraz z pokoju dziennego, a aneks kuchenny w kształcie litery U stanowi serce domu. Plus za możliwość postawienia dużej szafy wnękowej w korytarzu.

Poszukujących większego metrażu z pewnością zainteresuje mieszkanie o powierzchni około 52 m2 z efektownym oknem narożnikowym w salonie oraz balkonem, a także funkcjonalnie rozplanowanym korytarzem z miejscem na szafę. Alternatywnie można wybrać mieszkanie z większym korytarzem, gdzie zmieści się naprawdę bardzo pojemna szafa.

Plusem wybranych mieszkań na najwyższej kondygnacji Gąsiorowskich 4 są popularne w ostatnim czasie zielone tarasy.

Kolejną ofertą wartą uwagi jest mieszkanie około 70 m2 z zielonym tarasem oraz bardzo dużą sypialnią rodziców z wyjściem na dodatkowy balkon. Oprócz tego, w skład mieszkania wchodzą dwie łazienki, pokój dzienny, oddzielna kuchnia i druga sypialnia. Koszt? Ponad 540 tys. zł.

Moim zdaniem, z uwagi na oryginalne układy mieszkań oraz lokalizację blisko przystanków tramwajowych i ścisłego centrum, Gąsiorowskich 4 z pewnością zainteresuje między innymi rodziców chcących zainwestować w zakup mieszkania dla dzieci rozpoczynających studia w Poznaniu, choć tańszych ofert nie brakuje. Dla porównania, sąsiednia nowa inwestycja – Osiedle Atrium Grunwald – to oferta ostatnich wolnych mieszkań blisko ulicy Głogowskiej w cenie od 5,7 do 5,8 tys. zł/m2. Mieszkania w cenach poniżej średniej oferuje też Osiedle Wilczak 20. Dla osób, dla których cena nie jest jedynym wyznacznikiem atrakcyjności oferty polecam nasz Raport Najbardziej wyczekiwanych inwestycji mieszkaniowych 2017 roku.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.10.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *