Górczyńska 46 – gotowe mieszkania w Poznaniu dla rodzin z dziećmi

Górczyńska 46 - nowe mieszkania na sprzedaż PoznańGórczyńska 46 to oferta sprzedaży mieszkań na Grunwaldzie w Poznaniu skierowana głównie do rodzin z dziećmi. To dla nich inwestor, SAP PROPERTY Sp. z o. o. przygotował takie udogodnienia jak przedszkole i żłobek w budynku, osiedlowy plac zabaw oraz przede wszystkim – mieszkania liczące nawet do pięciu pokoi. Mieszkania są gotowe do odbioru.

Jak wyglądają mieszkania na Grunwaldzie, w budynku Górczyńska 46?

Górczyńska 46 to wysoki, liczący jedenaście kondygnacji budynek wielorodzinny obejmujący 113 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni wynoszącej od 43 do 144 m2.

Mieszkania posiadają balkony, tarasy albo loggie. Ciekawą propozycją są – nieczęsto spotykane na poznańskim rynku nieruchomości – mieszkania dwupoziomowe mieszczące się na dwóch najwyższych kondygnacjach budynku. Do tych lokali przynależą również tarasy na dachu budynku, skąd można podziwiać widok na panoramę miasta.

Obecnie w Poznaniu nie buduje się zbyt wiele wysokościowców zapewniających tego typu widoki. Oprócz Górczyńskiej 46 są to – Red Park, Moja Malta Poznań, Towarowa 37 oraz Osiedle Botaniczna etap drugi.

Układ mieszkań przy ulicy Górczyńskiej 46 może zainteresować klientów poszukujących dużych funkcjonalnych korytarzy, mieszkań z łazienką oraz oddzielną toaletą, a także salonem z aneksem kuchennym. Do wybranych mieszkań przynależy duży balkon okalający cały salon.

Budynek Górczyńska 46 trudno nazwać kameralnym, lecz deweloper starał się przełamać monotonną zabudowę. Dlatego wśród cech wyróżniających inwestycję SAP PROPERTY należy w mojej opinii wymienić ciekawy projekt oraz dwupoziomową podziemną halę garażową. Winda w tego typu inwestycji to z kolei konieczny standard.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz nowe mieszkanie w Poznaniu z dużym ogrodem i wysokim sufitem. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-nowe-ogrody-yt-play-300x169

Okolica inwestycji Górczyńska 46 to głównie starsze bloki oraz niewielkie punkty handlowo-usługowe. W promieniu około 1,5 km funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz market Lidl. Rozwinięte zaplecze handlowe znajduje się przy ulicy Głogowskiej. Dalej, przy ulicy Góreckiej działa centrum handlowe Panorama. Inne centrum handlowe, King Kross Marcelin znajduje się w odległości około 5 km od inwestycji.

Położenie Górczyńskiej 46 względem przystanków tramwajowych nie jest optymalne. Dotarcie pieszo do przystanku tramwajowego przy ulicy Głogowskiej/Hetmańskiej zajmuje ponad 10 minut. Z kolei odległość do pętli tramwajowej na Górczynie wynosi ponad kilometr. Lepsze warunki mają kierowcy.

Górczyńska 46 to lokalizacja blisko centrum z kilkoma drogami dojazdowymi. Dotarcie samochodem do ścisłego centrum jest możliwe na kilka sposobów – ulicą Głogowską, Hetmańską lub Reymonta – i trwa jedynie 15 minut. Warto zaznaczyć, że Górczyńska 46 znajduje się blisko krajowej 5-ki oraz blisko wjazdu na autostradę w Komornikach. Szybko można stąd dotrzeć na oddalone o 6 km lotnisko.

W bezpośrednim sąsiedztwie brakuje dużych terenów rekreacyjnych. Niewielki Park Górczyński mieści się w odległości 10 minut spacerem, a rozległy Park Kasprowicza – 20 minut. Pod względem dostępu do terenów zielonych lepiej usytuowane jest pobliskie osiedle Rembertowska Park, które sąsiaduje z Parkiem Księdza Józefa Jasińskiego.

Górczyńska 46 oferuje szereg udogodnień dla klientów.

  • Do dyspozycji wszystkich mieszkańców Górczyńskiej 46 – oprócz wspomnianego przedszkola w budynku oraz terenu zielonego z placem zabaw – jest również Klub Mieszkańca, czyli wspólne pomieszczenie z tarasem widokowym, z którego może korzystać każdy właściciel mieszkania.
  • Oprócz tego, SAP PROPERTY proponuje możliwość odroczonego zakupu – klient przez okres kilku lat wynajmuje mieszkanie, w tym czasie wykańcza je, a następnie odkupuje od dewelopera.
  • Możliwość zakupu mieszkania wykończonego pod klucz.
  • Część mieszkań dostępna w ramach programu MDM.

Do minusów inwestycji można zaliczyć:

  • Widok z okien mieszkań na niższych kondygnacjach – okna wychodzą na położone tuż obok starsze, wysokie bloki.
  • Brak dużych terenów rekreacyjnych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Górczyńska 46 – ceny mieszkań są konkurencyjne w porównaniu do innych inwestycji na Grunwaldzie i zaczynają się od 4 968 zł do ponad 7 tys. zł/m2. Dodatkowo należy wykupić miejsce parkingowe w cenie ponad 24 tys. zł.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 3.11.2015

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Najwyższe piętro, taras na dachu i ogromna antresola! Zobacz ze mną 2-poziomowe mieszkanie w Poznaniu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-mlody-grunwald-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *