Kamienica Jeżyce – oglądamy nowe mieszkanie 113 m2

Kamienica Jeżyce (Ronson Development) to gotowe mieszkania przy ulicy Kościelnej, kilka minut piechotą od centrum. Obecnie w sprzedaży są jeszcze dostępne mieszkania o powierzchni od 60 do ponad 100 m2, w tym mieszkania z dużą częścią dzienną, dwoma łazienkami, oddzielną garderobą oraz aż trzema sypialniami. Jedno z nich możesz zobaczyć na filmie!

Modny w ostatnich latach trend łączenia starego z nowym jest widoczny także w inwestycji Ronson Development w Poznaniu. Nowoczesna architektura Kamienicy Jeżyce, z licznymi przeszkleniami i efektowną, „załamaną” linią zabudowy sąsiaduje tutaj z zabytkowymi kamienicami. Jak dla mnie, efekt finalny zdecydowanie przykuwa wzrok. Tym bardziej, że po wejściu na teren inwestycji widzimy dużo zieleni, gotowe nasadzenia i ławeczki – taki zielony azyl kilka kroków od centrum.

Na wygodę mieszkańców pozytywnie wpływają także windy w budynkach oraz podziemna hala garażowa, bez której trudno sobie dziś wyobrazić mieszkanie w centrum miasta.

Kamienica Jeżyce jest gotowa. Spośród 290 mieszkań w sprzedaży są jeszcze dostępne lokale o powierzchni wynoszącej od 60 do 113 m2. My odwiedziliśmy z kamerą jedno z tych największych i – co za tym idzie – najbardziej komfortowych.

Mieszkanie o powierzchni 113 m2 zapewnia wysoki komfort życia całej rodzinie. Mamy tu w sumie trzy wygodne sypialnie, dwa balkony, dwie łazienki, oddzielną garderobę, toaletę i duży salon z aneksem kuchennym o powierzchni prawie 45 m2.

W tak dużej części dziennej można swobodnie wypoczywać, przyjmować gości i oczywiście – gotować. Podoba mi się, że okna w salonie mają ekspozycję południową i zachodnią. Dzięki temu, mieszkańcy będą mogli spędzać miłe popołudnia w blasku słońca. Co ważne, dobrze doświetlona naturalnym światłem jest też część kuchenna. Z salonu prowadzi wyjście na pierwszy z dwóch balkonów.

Plus dla dewelopera Ronson przyznaję za wydzielenie w mieszkaniu prywatnej strefy rodziców.

Rodzice mają zapewnioną własną strefę, czyli sypialnię z wyjściem na balkon, oddzielną garderobę i łazienkę. Do dyspozycji pozostałych domowników są dwie sypialnie o powierzchni około 11 m2 każda oraz druga łazienka. Zarówno goście, jak i mieszkańcy mogą korzystać z osobnej toalety sąsiadującej z salonem. Optymalny układ sprawia, że w tym mieszkaniu każdy członek rodziny będzie się czuł swobodnie. Wygoda w mieszkaniu koresponduje z ciekawą okolicą. W każdej chwili można się wybrać na spacer, na zakupy albo do kina czy restauracji.

Moim zdaniem Jeżyce to dobry adres dla osób dynamicznych, żyjących pełnią życia.
Mieszkając na Jeżycach, można w kilka minut – pieszo, rowerem albo komunikacją miejską – dotrzeć do ścisłego centrum. Przystanki tramwajowe oraz autobusowe funkcjonują tuż obok inwestycji Ronsona. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych – Parku Sołackiego i Starego Zoo – to kolejny plus.

Jeżyce słyną z modnych restauracji, food trucków i kawiarni. Kultura – kina i teatry – także są na wyciągnięcie ręki.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 18.04.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *