Kamiennogórska 5 – Grunwald – nowe mieszkania w spokojnej okolicy

Kamiennogórska 5 - Grunwald - nowe mieszkania w Poznaniu - Konimpex-InvestKamiennogórska 5 to gotowe mieszkania w Poznaniu na Grunwaldzie. Nowe osiedle przy ulicy Kamiennogórskiej pozwala mieszkać w cichym zakątku Poznania i jednocześnie – blisko przystanków komunikacji miejskiej oraz tras przelotowych miasta. Budynek jest już w większości zamieszkały. W sprzedaży zostały ostatnie mieszkania, w tym dwa lokale o powierzchni niespełna 50 m2, mieszkanie 75 m2 oraz duże, ponad 90-metrowe mieszkanie z 18-metrowym balkonem, na który można wejść aż z czterech pokoi.

Spacerując ulicą Kamiennogórską w Poznaniu, bez trudu można dostrzec nowy kompleks mieszkalny dewelopera Konimpex-Invest. Uwagę zwraca oryginalny projekt budynku Kamiennogórska 5 oraz jego ciekawa elewacja. Wewnątrz budynku oddanego do użytkowania w 2016 roku znajduje się 97 mieszkań o powierzchni od 31 do 117 m2 z balkonami, ogródkami lub tarasami i podziemna hala garażowa. Część mieszkań wyposażono w duże okna – portfenetry.

Oryginalny wygląd budynku oraz możliwość zakupu dużego, nawet ponad stumetrowego mieszkania blisko terenów zielonych wyróżniają Kamiennogórską 5 na tle innych osiedli w Poznaniu.

Najważniejszym atutem nowego osiedla w Poznaniu jest dobre skomunikowanie z innymi dzielnicami Poznania. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej docenią oddalony o 450 m przystanek komunikacji miejskiej przy ulicy Grunwaldzkiej, a kierowcy – możliwość przemieszczania się szybkimi, dwupasmowymi trasami.

Grunwald zapewnia dobrą komunikację z wszystkimi ważnymi punktami miasta. Z Kamiennogórkiej 5 można dotrzeć do centrum Poznania w około 15 minut.

Niewielka odległość dzieląca osiedle Kamiennogórska 5 od Lasku Marcelińskiego powinna z kolei zainteresować osoby poszukujące mieszkania na nowym osiedlu i lubiące aktywny wypoczynek. Sąsiedztwo zagospodarowanych terenów zielonych oraz żłobków, przedszkoli i szkół docenią rodziny z dziećmi.

Kamiennogórska 5 – w przeciwieństwie do niektórych nowych osiedli w Poznaniu – nie przytłacza swoimi rozmiarami. Kameralny klimat osiedla i obecność małych sklepów na osiedlu przemawiają na plus. Minusem Kamiennogórskiej 5 jest relatywnie ciasna zabudowa oraz planowana w przyszłości zabudowa sąsiedniej działki, co w praktyce może obniżyć poczucie prywatności mieszkańców.

Szukasz klimatycznego mieszkania w Poznaniu? Sprawdźinne nowe inwestycje deweloperskie na Grunwaldzie – np. Osiedle Atrium, Park Sowińskiego lub Osiedle Marcelin.

Inwestor Osiedla Kamiennogórska – firma Konimpex-Invest – zrealizowała już inne osiedla mieszkaniowe w Poznaniu, np. Adalberto, Villa Park, Ogrody Różane.

Ile kosztują mieszkania w budynku Kamiennogórska 5?

Ceny ostatnich dostępnych mieszkań przy ul. Kamiennogórskiej 5 wynoszą 5,4 tys. zł/m2, co – jak na tę dzielnicę – stanowi ciekawą ofertę. Trzeba też pamiętać, że dodatkowo konieczne jest wykupienie miejsca postojowego, a to koszt 23 tys. zł. Mniej, bo 5 tys. zł kosztuje komórka lokatorska. Co ważne, istnieje możliwość zakupu mieszkania wykończonego pod klucz w czterech opcjach do wyboru.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 23.09.2016

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Najwyższe piętro, taras na dachu i ogromna antresola! Zobacz ze mną 2-poziomowe mieszkanie w Poznaniu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-mlody-grunwald-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *