Marcelin Park Poznań – mieszkania wykończone pod klucz

Marcelin Park - mieszkania w Poznaniu - PWD DeweloperPoznański Grunwald wzbogaci się o kolejne 186 mieszkań. Tyle lokali powstaje w ramach drugiego etapu osiedla Marcelin Park. Co ciekawe, wszystkie mieszkania budowane przez spółkę PWD Deweloper są sprzedawane w standardzie „pod klucz”, a nie – jak to zwykle bywa – deweloperskim. Osiedle Marcelin Park etap drugi w liczbach:

  • Liczba budynków – 3
  • Wysokość bloków – od sześciu do ośmiu pięter
  • Dostępne metraże – od 27 do 92 m2
  • Termin zakończenia budowy – trzeci kwartał 2017 roku (termin oddania mieszkań do użytku nie jest jeszcze znany)
  • Pierwszy etap inwestycji zakończony we wrześniu 2015 r. objął budowę 144 mieszkań oraz 8 lokali usługowych.

Marcelin Park etap drugi powstaje w Poznaniu przy ul. Świerzawskiej 12, a więc w bliskim sąsiedztwie Osiedla Marcelin Atanera, stadionu Inea oraz ulic Bułgarskiej i Grunwaldzkiej. Takie położenie gwarantuje sprawne połączenie drogowe i tramwajowe z centrum oraz z innymi dzielnicami miasta. Czas dojazdu do centrum wynosi od 5 do 20 minut – w zależności od pory dnia. W porównaniu z innymi osiedlami powstającymi w dzielnicy Grunwald, Marcelin Park nie może pochwalić się bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych, zaś okoliczne, poprzemysłowe budynki działają na jego niekorzyść. Jednak żeby dojść do Lasku Marcelińskiego – popularnego miejsca spacerowiczów i biegaczy – trzeba poświęcić… zaledwie chwilę.

Jakie udogodnienia oferuje klientom Osiedle Marcelin Park etap drugi? Ważnym udogodnieniem dla klientów jest podziemna hala garażowa, cichobieżne windy oraz osiedlowy plac zabaw. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Mieszkania na parterze będą posiadały przynależne tarasy i ogródki, a te położone na wyższych kondygnacjach – balkony.

Ceny mieszkań z drugiego etapu Osiedla Marcelin Park wynoszą od 5 500 zł/m2 do 6 050 zł/m2, co w przypadku miejsca garażowego oraz wykończenia mieszkania wliczonego w cenę trzeba uznać za bardzo konkurencyjną ofertę. Dla przykładu, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 50 m2 kosztuje od 301 do 312 tys. zł. Taniej można kupić kawalerkę – 241 tys. zł. Większe mieszkania trzypokojowe to wydatek co najmniej 333 tys. zł. Najdroższe mieszkanie 92-metrowe kosztuje ponad 525 tys. zł. Warto w tym miejscu zapytać – co obejmuje standard „pod klucz”? Standard „pod klucz” obejmuje w tym przypadku wykończenie podłóg panelami firmy Krono Original, płytkami firmy Opoczno (w łazience) oraz drzwi wewnętrzne z klamkami. Ściany malowane są na biało. Płytki na ścianach w łazience kładzione są do wysokości 2m (wyżej za dopłatą). Wyposażenie łazienki obejmuje ponadto wannę i umywalkę z bateriami oraz wc. Wygląd zewnętrzny budynków w mojej opinii nie wychodzi poza przyjęty schemat, a głównym plusem inwestycji pozostaje dobra lokalizacja i konkurencyjna oferta cenowa. Jakie jeszcze osiedla znajdziesz na Grunwaldzie w Poznaniu, w pobliżu Lasku Marcelińskiego?


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 3.02.2016

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz nowe mieszkanie w Poznaniu z dużym ogrodem i wysokim sufitem. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-nowe-ogrody-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *