Bóżnicza 1 w Poznaniu (Ataner) – Dla tych co chcą być trendy

Bóżnicza 1 (Ataner) - nowe mieszkania w centrum PoznańBudynek mieszkalno – biurowy przy ulicy Bóżniczej 1 w Poznaniu Atanera to gotowe mieszkania o pow. od 41 do 87 m kw. Przytłaczająca większość już znalazła właścicieli. W sprzedaży jest dostępny ostatni lokal na pierwszym piętrze o powierzchni 80 m2. Trzeba za niego zapłacić 740 tys. zł.

Firma Ataner skutecznie wykorzystuje istniejący wśród młodych poznaniaków trend na mieszkanie w centrum miasta. Ulica Bóżnicza, przy której zlokalizowany jest budynek, znajduje się dosłownie o krok od Starego Rynku z jego klubami i restauracjami, czy tak ostatnio modnego KontenerArt-u i eko bazaru na Placu Bernardyńkim. Wszędzie dotrzemy w zaledwie kilka minut – pieszo lub rowerem. Dzięki ścieżkom rowerowym szybko można stąd dotrzeć również nad Jezioro Maltańskie.

Ataner, podobnie jak inne firmy budujące w centrum, zainwestował w parking podziemny, bez którego ciężko wyobrazić sobie życie zmotoryzowanych mieszkańców tej dzielnicy Poznania. Niedogodności związane z mieszkaniem „w sercu miasta” takie jak hałas czy spaliny – jak widać – nie odstraszają kupujących.

osada-pachy-dzialki-rekreacyjne-wielkopolskaREKOMENDACJA: Piękne działki wśród lasów i jezior na sprzedaż niedaleko Poznania. Marzenia o własnym ranczo są do zrealizowania bliżej Poznania niż można by przypuszczać.

Bóżnicza 1 Atanera nie jest jedyną nową inwestycją w centrum Poznania. Wśród podobnych kompleksów mieszkalno – biurowych wymienić można np. Za Cytadelą (Wechta), Apartamenty Solna oraz budynek Cytadela Centrum (Jakon). Na tym tle Bóżnicza wypada bardzo dobrze – zarówno nowoczesna architektura z polotem, jak i cena przemawiają na korzyść poznańskiego dewelopera.


Artykuł zawiera subiektywną opinię na temat prezentowanego osiedla Bóżnicza 1. Wszystkie teksty zamieszczone na blogu zawierają wyłączne opinie autora.

Ostatnia aktualizacja w dnia 27.09.2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *