Osiedle Marcelin (Ataner) – wygodne mieszkanie w Poznaniu blisko lasu

Osiedle Marcelin w Poznaniu (Ataner) - teren dostępny dla mieszkańcówOsiedle Marcelin (Ataner) przy ulicy Marcelińskiej w dzielnicy Grunwald to obecnie jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Poznaniu pod zakup nowego mieszkania. Mieszkania na Osiedlu Marcelin gwarantują wyższy niż standardowy komfort życia, ciekawą wizualnie przestrzeń, sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego i dobre połączenie z centrum Poznania.

Nowe mieszkania na Osiedlu Marcelin są oddawane w czterech etapach. W chwili obecnej kończy się już sprzedaż ostatniego etapu. Większość mieszkań o powierzchni od ok. 30 do 88 m2 została sprzedana dużo wcześniej przed planowanym na listopad 2015 roku oddaniem mieszkań do użytku, co wcale nie dziwi, ponieważ Ataner stworzył osiedle, które innym deweloperom można stawiać za wzór.

Osiedle Marcelin to dobry adres w Poznaniu. Do centrum Poznania z osiedla można dojechać samochodem w 5 minut (w godzinach szczytu 20 minut). Miejsce jest również dobrze skomunikowane dla osób korzystających z transportu miejskiego.

Największą atrakcją Osiedla Marcelin jest sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego, gdzie można swobodnie aktywnie spędzać czas na spacerach czy jeździe rowerowej.

Ataner od wielu lat jest postrzegany jako deweloper, który buduje lepiej niż inni. Mieszkania na Osiedlu Marcelin charakteryzują się wysoką jakością wykończenia. Budynki są przestrzenne i atrakcyjne wizualnie, a teren wokół jest ciekawie zaaranżowany i zagospodarowany.

Mimo swoich znacznych rozmiarów, Osiedle Marcelin nie przytłacza. Cały kompleks sprawia wrażenie harmonijnego i spokojnego, na co wpływ ma przemyślany, oryginalny projekt kompleksu oraz zróżnicowana – wynosząca od 5 do 8 pięter – wysokość poszczególnych budynków. Wysokość najnowszego wynosi 6 pięter.

Właściciele mieszkań na Osiedlu Marcelin mogą się cieszyć dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. Do ich dyspozycji są place zabaw, wspólna przestrzeń zielona z ławeczkami oraz centrum rekreacyjno-sportowe dostępne bezpłatnie dla mieszkańców.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Najwyższe piętro, taras na dachu i ogromna antresola! Zobacz ze mną 2-poziomowe mieszkanie w Poznaniu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-mlody-grunwald-yt-play-300x169

Do każdego mieszkania doprowadzono światłowód pozwalający m.in. na odbiór szerokopasmowego internetu i wyposażono w wideofony. Na osiedlu zadbano również o odpowiednią liczbę miejsc parkingowych w halach podziemnych oraz na parkingach przy budynkach. Dodatkowo, na głównym placu znajduje się nieduża fontanna nadająca miejscu przyjemny klimat i prestiż.

Plusem mieszkania na Osiedlu Marcelin jest możliwość korzystania z osiedlowych sklepów. Lokale parterowe przy głównych ulicach osiedlowych zajęte są przez niewielkie punkty handlowo-usługowe, kawiarnie i restauracje. Na osiedlu funkcjonuje nawet przedszkole. W niedużej odległości od osiedla znajduje się duże centrum handlowe King Cross Marcelin.

Mieszkania na Osiedlu Marcelin są droższe niż mieszkania podobnej wielkości dostępne na innych nowych osiedlach w Poznaniu. Przyczyną jest dobra lokalizacja oraz wysoka jakość firmowana przez dewelopera Ataner. Mieszkania z czwartego etapu Osiedla Marcelin są dostępne w cenie od 6,4 tys. zł do 7,6 tys. zł za m2 w zależności od powierzchni wybranego lokalu.

Jakie inne osiedla powstają w Poznaniu na Grunwaldzie w pobliżu Lasku Marcelińskiego?


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 30.12.2015

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz nowe mieszkanie w Poznaniu z dużym ogrodem i wysokim sufitem. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-nowe-ogrody-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *