Osiedle Młody Grunwald (Ronson) – wysoka cena dobrej lokalizacji

Osiedle Młody Grunwald - nowe mieszkania w Poznaniu - deweloper RonsonRonson Development proponuje nowe mieszkania blisko lasu i jednocześnie blisko centrum Poznania. Kto nie skusiłby się na taką kombinację? Tym bardziej, że mieszkania z pierwszego i drugiego etapu inwestycji są już gotowe – zostały oddane do użytku w 2015 roku. Warto dodać, że kto zdecyduje się na mieszkanie na Osiedlu Młody Grunwald, ten będzie musiał wyłożyć na ten cel więcej niż w przypadku innych dostępnych w okolicy inwestycji.

Ceny mieszkań winduje przede wszystkim… dogodna lokalizacja. Dziesięciominutowy spacer wystarczy na dotarcie z Osiedla Młody Grunwald do Lasku Marcelińskiego. Idealne rozwiązanie dla osób stroniących od tłoku, hałasu i ulicznego gwaru oraz chcących mieszkać na komfortowym, nowym osiedlu w Poznaniu blisko terenów spacerowych, gdzie po pracy można się zrelaksować – czy to biegając, czy to jeżdżąc na rowerze, czy po prostu – spacerując i kontemplując zieleń.

Sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego to nie jedyny atut mieszkania na Osiedlu Młody Grunwald. Okolica zapewnia swobodę wszystkim członkom rodziny, ponieważ komfort codziennego funkcjonowania wyraźnie podnosi lokalizacja w pobliżu (kilka minut pieszo) przystanków autobusowych i tramwajowych, skąd szybko – bo zaledwie w kwadrans – można dojechać ulicą Grunwaldzką do ścisłego centrum Poznania z jego licznymi atrakcjami. Co niezmiernie ważne, autobusy i tramwaje kursują co kilka minut, więc w razie ewentualnych luk w rozkładzie jazdy, nie jesteśmy skazani na spóźnienie. Na brak rozrywek mieszkańcy Osiedla Młody Grunwald nie będą narzekać. Wieczorny wypad na Stary Rynek w Poznaniu albo do kina czy teatru to kwestia 20 minut.

Lokalizację docenią nie tylko osoby dojeżdżające codziennie do pracy do różnych miejsc w Poznaniu. Osoby pracujące po zachodniej stronie Poznania – np. w okolicach Skórzewa, Tarnowa Podgórnego czy nawet Suchego Lasu – mogą szybko pokonać dystans do pracy dzięki bezkolizyjnym trasom i Zachodniej Obwodnicy Poznania.

Szybkie zakupy? Wystarczy podjechać lub podejść 2 km do delikatesów Piotr i Paweł lub 4 km do delikatesów Alma w CH City Park przy ulicy Wyspiańskiego. Odległość 6 km dzieli osiedle od CH King Cross Marcelin i pobliskich marketów. Podobna – od Galerii Mallwowej w Skórzewie.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie w centrum Poznania z ogromnym tarasem i niesamowitym widokiem z okien. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

wierzbowa-5-yt-play-300x169

Jak się mieszka na Osiedlu Młody Grunwald? Jakość życia części mieszkańców podnosi podziemna hala garażowa, tarasy i dodatkowe pomieszczenia na rowery i wózki. Obiekty usługowe powstałe w ramach osiedla nie są jeszcze w pełni zagospodarowane. Opinie o inwestorze – firmie Ronson Development są w przeważającej części dobre. Deweloper buduje w całej Polsce, a w pobliżu Poznania – mieszkania w Tulcach (Osiedle Chillicity).

Wygoda słono kosztuje. Cena za metr kwadratowy mieszkania na Osiedlu Młody Grunwald waha się od około 5,5 tys. zł do około 6,9 tys. zł. Przykładowo, mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze kosztuje ponad 340 tys. zł. Natomiast duże mieszkanie 84 – metrowe to wydatek 530 tys. zł. Są dostępne jeszcze większe mieszkania 130- 140-metrowe w cenie ponad 770 tys. zł. Należy podkreślić, że mieszkania w wielu inwestycjach w okolicy np. Osiedle Marcelin są dostępne w konkurencyjnych cenach, a przy tym oferują inne dodatkowe udogodnienia.

Warto porównać – Gdzie jeszcze można kupić w tej okolicy nowe mieszkanie blisko centrum Poznania i atrakcyjnych terenów spacerowych?

Przykładowe inwestycje mieszkaniowe w okolicy:


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 3.02.2016

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz nowe mieszkanie w Poznaniu z dużym ogrodem i wysokim sufitem. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-nowe-ogrody-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *