Oglądamy mieszkanie – kawalerkę 43 m2 i apartament 92 m2 z tarasem – Osiedle Nowe Ogrody, Poznań

Dzisiaj odwiedzamy kompaktową, nowocześnie urządzoną kawalerkę oraz apartament z tarasem, gdzie można urządzić prawdziwy letni salon na świeżym powietrzu… Zobacz FILM!

Na Osiedlu Nowe Ogrody powstającym w zielonej okolicy, przy ul. Meissnera w Poznaniu, znaleźliśmy wygodne mieszkania – pierwsze w opcji kompaktowej, a drugie – w wersji maksi, z oryginalną prywatną strefą rodziców, jasną i przestronną częścią dzienną i wyjątkowo dużym tarasem. Z kolei kawalerka przyciąga uwagę wyjątkowym projektem i modną arnżacją.

Oglądana kawalerka zajmuje prawie 43 m2 i – dzięki otwartej przestrzeni – w praktyce wygląda na znacznie większą. Aneks kuchenny, jadalnia i część wypoczynkowa tworzą przyjazną przestrzeń do życia i pozwalają na przyjmowanie gości. Wszystkie strefy łączy jednolita aranżacja z jasnym tłem i wyrazistymi dodatkami. Modna stylizacja idzie w parze z funkcjonalnością. W salonie jest bardzo dużo miejsca nawet po wstawieniu szafek i innych mebli. Nawet w łazience – oprócz standardowych elementów – zmieszczą się pojemne szafki.

Co ciekawe, kawalerka posiada własny balkon, w tym przypadku z widokiem na osiedlową strefę relaksu. Docelowo powstanie tu nowe miejsce dla wspólnych spotkań sąsiadów – z roślinami, klimatycznymi alejkami i miejscem wypoczynku.

Na Osiedlu Nowe Ogrody komfortowo wypoczywać można również na własnym, obszernym tarasie należącym do wybranych apartamentów. Prezentowany apartament o powierzchni 92 m2 zapewnia optymalną wygodę.

Sercem mieszkania jest tu niemal 30-metrowy salon z aneksem umożliwiający autorską aranżację. Duża strefa relaksu z oknem do ziemi to odpowiednie miejsce na wspólny rodzinny relaks. Wyjątkowy dodatek stanowi ponad 40 metrowy taras, gdzie życie rodzinne kwitnie od wiosny do jesieni. Można tu urządzić letni salon na świeżym powietrzu z roślinami w donicach i meblami ogrodowymi.

Aneks kuchenny na całą długość ściany wygląda efektownie i jest pojemny. Strefa kuchenna sąsiaduje w tym przypadku z jadalnią (również z własnym oknem, przez które można wyjść na taras.)

Natomiast w części prywatnej widzimy cztery pokoje (o powierzchni od 8 do 13 m2), które również są ustawne i – w zależności od potrzeb – mogą pełnić różne funkcje. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców jest pierwsza łazienka o powierzchni ponad 4 m2.

W najdalszej części mieszkania znajduje się prywatna strefa rodziców. Sypialnia o powierzchni ponad 13 m2 posiada modne okna do ziemi, które dodają wnętrzu lekkości. Wypoczywać można również na przynależnym balkonie. Oryginalnym dodatkiem jest tu okno narożnikowe, a także własna łazienka i garderoba zapewniająca łatwy dostęp do ubrań.

Trzeci etap osiedla Nowe Ogrody będzie gotowy już pod koniec 2017 roku. Natomiast trwająca budowa czwartego etapu zakończy się w trzecim kwartale 2019 roku.

Nowe Ogrody to miejsce, gdzie można spacerować i biegać wśród zieleni albo grac w tenisa od razu po wyjściu z domu. W ciągu kilka minut można się też dostać nad pobliskie Jezioro Rusałka, a dalej – nad Jezioro Strzeszyńskie i Kierskie. Więcej o osiedlu możecie przeczytać w tym artykule.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 6.11.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *