Osiedle Przy Rolnej (Budimex) – mieszkania na Wildzie w Poznaniu

osiedle-przy-rolnej-budimex-poznan-wilda-nowe-mieszkania-na-sprzedaz-deweloperOsiedle Przy Rolnej budowane w Poznaniu przez Budimex, to kolejna inwestycja mieszkaniowa, która swoim rozmachem zmienia charakter poznańskiej Wildy. Budynki mieszkalne wznoszone w spokojnej okolicy nie cieszą jednak oczu atrakcyjną bryła dostosowaną do charakteru dzielnicy. Wpisują się raczej w styl „blokowy” realizowany od dłuższego czasu przez dewelopera, który po sąsiedzku buduje osiedle przy ulicy Saperskiej.

Osiedle Przy Rolnej powstaje w spokojnej i cichej części Wildy, która przed kilkunastoma laty została odkryta przez deweloperów. Ogromne tereny poprzemysłowe zostają systematycznie zamieniane na osiedla z mieszkaniami, a kupujący upodobali sobie ten rejon ze względu na niedużą odległość do terenów rekreacyjnych na Dębcu i w pobliżu rzeki Warty. Warto podkreślić, że południowa część Poznania umożliwia szybki dojazd do autostrady A2 oraz do zachodniej i wschodniej obwodnicy Poznania. Posiadacze mieszkań na Osiedlu Przy Rolnej mogą więc szybko wydostać się z miasta, ale też w miarę komfortowo dojechać do centrum Poznania. Na plus należy zaliczyć hale garażowe położone w na terenie osiedla, w których mieszkańcy mogą parkować swoje pojazdy.

Mieszkania na Osiedlu Przy Rolnej dostępne są kilku wariantach – od mieszkań małych o powierzchni 37 m2 do apartamentów o powierzchni prawie 77 m2. Cena nowych mieszkań jest podobna do lokali oferowanych na sąsiadującym z inwestycją przy ulicy Rolnej – Osiedlu pod Platanami budowanym przez dewelopera Wechta i wynosi od 5500 zł za m2 powierzchni w stanie deweloperskim przy metrażu mieszkania ponad 70m2, do prawie 6000 zł za m2 mieszkania na najmniejszym metrażu. Jest to cena akceptowana przez osoby kupujące nowe mieszkania w tej części Poznania.

Oglądaj recenzje nowych mieszkań:

Zobacz mieszkanie w Poznaniu z dużym ogrodem i wysokim sufitem. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →


Artykuł zawiera subiektywną opinię na temat prezentowanego Osiedla Przy Rolnej. Wszystkie teksty zamieszczone na blogu zawierają wyłączne opinie autora.

Ostatnia aktualizacja w dnia 4.09.2015 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *