Osiedle Przylesie Marcelin – gotowe mieszkania przy Lasku Marcelińskim

Osiedle Przylesie Marcelin - mieszkania od dewelopera mLocumPrzylesie Marcelin etap drugi A to nic innego jak nowy, 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny zlokalizowany obok poprzednich budynków wchodzących w skład Osiedla Przylesie Marcelin przy ulicy Jeleniogórskiej 1/3 w Poznaniu. Nowe, gotowe do zamieszkania lokale na Grunwaldzie oferuje mLocum S.A.

133 mieszkania w najnowszym budynku na Osiedlu Przylesie Marcelin mają od 25 do 104 m2 powierzchni. Mieszkania posiadają do wyboru – balkony lub tarasy. Do dyspozycji mieszkańców są również komórki i boksy lokatorskie oraz 100 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej. Budynek został wyposażony w windy.

Oprócz opisywanego budynku, w ramach osiedla powstało do tej pory ponad 230 mieszkań. W sumie, osiedle dysponuje więc prawie 370 mieszkaniami, z czego przeważająca część znalazła już nabywców. Całość tworzy elegancki, nieduży i prosty w formie kompleks mieszkalny z przewagą jasnych kolorów w elewacji. Uzupełnieniem części mieszkalnej jest osiedlowy plac zabaw oraz zielona przestrzeń wspólna z oczkiem wodnym i ławeczkami.

Przylesie Marcelin to kameralny kompleks niskich bloków zlokalizowany w spokojnej części Poznania, obok Lasku Marcelińskiego i jednocześnie blisko szybkich tras przelotowych miasta.

Osiedle Przylesie Marcelin wyróżnia przede wszystkim bliskie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego. Ale oprócz dobrego miejsca na rodzinne spacery i uprawianie sportów, nowe osiedle mLocum zapewnia również dogodne połączenie z centrum i innymi dzielnicami Poznania dzięki przebiegającej w pobliżu ulicy Grunwaldzkiej. Przykładowo, dotarcie samochodem do stacji Poznań Główny zajmuje około 15 minut. Jeszcze szybciej można dojechać na lotnisko Poznań-Ławica. W odległości około 500 m od osiedla znajduje się przystanek tramwajowy, który szybko zawozi pasażerów do ścisłego centrum.

Łatwy dojazd jest możliwy również do pobliskich centrów handlowych i marketów. Dotarcie samochodem do CH King Kross Marcelin zajmuje około 10 minut, do marketu Lidl albo Biedronka – 5 minut. Ponadto, w pobliżu funkcjonuje przedszkole, Szkoła Podstawowa nr 54 oraz Gimnazjum nr 58.

Taka lokalizacja sprawia, że w okolicy powstaje coraz więcej inwestycji deweloperskich, m. in. Osiedle Marcelin, Młody Grunwald, czy Kamiennogórska 5.

Ile kosztują mieszkania na Osiedlu Przylesie Marcelin?

Ceny mieszkań na Osiedlu Przylesie Marcelin wahają się pomiędzy 5 600 a 6 300 zł/m2 i nie wykraczają poza średnią cen nowych mieszkań w tej dzielnicy Poznania. Przykładowo, mieszkanie około 50-metrowe kosztuje w tej chwili od 287 do 313 tys. zł/m2. Większe mieszkania około 70-metrowe to wydatek rzędu 400 – 440 tys. zł, zaś najwyższe ceny największych mieszkań przekraczają 627 tys. zł.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 3.11.2015

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Najwyższe piętro, taras na dachu i ogromna antresola! Zobacz ze mną 2-poziomowe mieszkanie w Poznaniu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-mlody-grunwald-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *