Oglądamy nowe mieszkanie na sprzedaż 54 m2 – SILVA ECO VILLE

Silva Eco Ville - Poznań - nowe mieszkania na sprzedażSILVA ECO VILLE w Poznaniu to klimatyczne osiedle z ciekawym miejscem do integracji mieszkańców. Piknik nad stawem, warsztaty kulinarne, bilard czy wspólne oglądanie meczu – między innymi na takie atrakcje mogą liczyć mieszkańcy. Zobacz więcej na FILMIE i sprawdź, jak wygląda gotowe, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż.

SILVA ECO VILLE przy ulicy Żorskiej w Poznaniu, w dzielnicy Nowe Miasto to nowe osiedle sąsiadujące z parkiem ze starodrzewem i zabudową jednorodzinną. W skład inwestycji oddanej do użytkowania na początku 2018 roku wchodzi 11 niskich willi miejskich o ciekawej architekturze i przyjaznym układzie.

Po pierwsze, budynki dzielą dość znaczne odległości, a tereny pomiędzy nimi są zagospodarowane zielenią. Część mieszkań zapewnia widok na drzewa, co na nowych osiedlach w Poznaniu jest rzadkością. Po drugie, osiedle jest zamknięte i strzeżone – na terenie osiedla odbywa się jedynie ruch wewnętrzny. Ruch kołowy został sprowadzony do podziemnej hali garażowej. Efekt to spokój na osiedlu i większe poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Tym co zdecydowanie wyróżnia inwestycję firmy DOM-EKO na tle innych nowych osiedli w Poznaniu i okolicy, są także liczne przestrzenie do integracji mieszkańców. Dobre relacje z sąsiadami i przestrzeń do rozwoju osobistego tuż przy domu pomagają zachować zdrową równowagę w życiu.

Do dyspozycji mieszkańców jest miejsce do grillowania nad stawem, w otoczeniu parku ze starodrzewem.

Charakteru miejscu dodaje też zabytkowy ceglany mur okalający całą inwestycję. Spotykać się z sąsiadami można nie tylko na świeżym powietrzu. Niezależnie od pogody, każdy z mieszkańców może
skorzystać ze strefy wspólnej w budynku, którą tworzą dwa w pełni wyposażone pomieszczenia. Urządzono je w taki sposób, aby sprostać wymaganiom osób w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach i pasjach.

Warsztaty kreatywne, kulinarne czy wspólne świętowanie urodzin. Takim aktywnościom służy pierwsza sala z kuchnią. Druga to miejsce relaksu, gdzie można zagrać w bilard czy wspólnie z sąsiadem obejrzeć mecz.

Jakie mieszkania można aktualnie kupić na Osiedlu SILVA ECO VILLE? Od pierwszego kwartału 2018 roku mieszkania mają już pozwolenie na użytkowanie. Większość mieszkań znalazła nabywców. Natomiast wśród dostępnych lokali są między innymi dwupokojowe mieszkania z balkonami i widokiem na zieleń.


Wyróżnikami oglądanego mieszkania 54 m2 z balkonem są:

  • Duży słoneczny salon z aneksem o powierzchni ponad 28 m2 + Balkon
  • Ustawna sypialnia 12 m2
  • Duża łazienka – prawie 6 m2, z miejscem na wannę
  • Korytarz o optymalnej wielkości, gdzie zmieścimy pojemną szafę
  • Ekspozycja południowo-zachodnia
  • Przynależna komórka lokatorska i miejsce w podziemnej hali garażowej

Mieszkanie posiada funkcjonalny układ. Otwarta część dzienna zajmuje ponad 28 m2. Można więc swobodnie przyjmować gości.

Obok kuchni z oknem można zaprojektować wygodną jadalnię sąsiadującą ze strefą relaksu. Pokój z ekspozycją południowo-zachodnią jest nie tylko przestronny, ale też pełen naturalnego światła. Bezpośrednio ze strefy dziennej wychodzimy na balkon, co zapewnia dodatkową przestrzeń i optycznie powiększa wnętrze. W dalszej części mieszkania widzimy sypialnię o powierzchni 12 m2 umożliwiającą odpowiednie zestawienie podwójnego łóżka z garderobą. Sypialnia sąsiaduje z prawie 6-metrową łazienką, gdzie zmieścimy wannę. Do mieszkania należy też komórka lokatorska, gdzie można przechowywać np. rowery idealne na wycieczki po okolicznych terenach nadwarciańskich.

Cena zakupu prezentowanego na filmie mieszkania dwupokojowego w standardzie deweloperskim razem z miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej wynosi 326 tys. zł.


Jak wygląda gotowe mieszkanie wykończone pod klucz od dewelopera DOM-EKO? Zobacz FILM:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 1.10.2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *