Oglądamy mieszkanie 36 m2 z dużym balkonem – Osiedle Starołęcka Dolina

Osiedle Starołęcka Dolina w Poznaniu – właśnie tutaj oglądamy nowe, kompaktowe mieszkanie o ciekawym układzie z oddzielną sypialnią i dużym balkonem. Zobacz FILM!

Deweloper Budnex buduje na Osiedlu Starołęcka Dolina przy ulicy Śliskiej w Poznaniu 4-kondygnacyjne budynki wielorodzinne z windami i garażami. Pierwszy etap osiedla jest gotowy, z ostatnimi dostępnymi lokalami. Jednocześnie powstaje drugi etap, który zostanie oddane do użytku na jesieni 2019 roku. Mocną stroną nowych mieszkań na Starołęce są przemyślane układy mieszkań oraz duża powierzchnia przynależnych balkonów dochodząca nawet do 30 m2. Co ciekawe, własne balkony posiadają nawet mieszkańcy najmniejszych, około 30-metrowych mieszkań. Jedno z nich odwiedziliśmy dla Was z kamerą.

Osiedle Starołęcka Dolina – Mieszkanie 36,5 m2

Na powierzchni ponad 36 m2 udało się zaprojektować zarówno salon z aneksem kuchennym, jak również oddzielną sypialnię o powierzchni około 10 m2. W skład mieszkania wchodzi ponadto łazienka i korytarz z miejscem na szafę.

Kompaktowe mieszkanie na relatywnie niewielkiej przestrzeni z powodzeniem łączy kilka funkcji, co szczególnie widać w pokoju dziennym. Salon z aneksem o powierzchni 18 m2 ma kształt prostokąta. Dzięki temu w głębi pokoju można zaaranżować wygodną strefę kuchenną ze stołem. Obok znajduje się miejsce na kanapę i część wypoczynkową. W drugiej opcji można tu urządzić domową pracownię. Mimo, że prezentowane mieszkanie jest stosunkowo niewielkie, to posiada własny balkon. W tym przypadku powierzchnia balkonu wynosi aż 12 m2. Tak duża przestrzeń przyda się w ciepłe dni, powiększając mieszkanie o kolejny „zielony pokój”pod chmurką.

Część prywatna także jest jasna i ustawna. W sypialni (10,5 m2) z własnym wyjściem na balkon zmieści się łóżko oraz szafki nocne czy regał oraz pojemna szafa. Pozostałą część ubrań można przechowywać na korytarzu, gdzie przygotowano kolejną wnękę pod zabudowę. Stąd przechodzimy do łazienki (4,2 m2) z miejscem na wannę oraz pralkę.

Dla wygody mieszkańców, w każdym budynku na Osiedlu Starołęcka Dolina są dostępne zamykane garaże i komórki lokatorskie, gdzie można przechowywać na przykład sprzęt sportowy.
Lokalizacja osiedla przy ul. Śliskiej umożliwia dojazd do centrum tramwajem kursującym na ulicy Starołęckiej. Jednocześnie, zapowiadana jest realizacja drugiej trasy tramwajowej – z Ronda Żegrze do ul. Falistej, tak więc jeśli projekt zostanie ukończony, to przyszli mieszkańcy będą mogli dojść na przystanek tramwajowy w kilka minut,

Osiedle Starołęcka Dolina – ceny mieszkań wynoszą od 5,9 do 6,5 tys. zł/m2. Garaż to wydatek rzędu 1,8 tys. zł/m2. Wysokość czynszu na Osiedlu Starołęcka Dolina wynosi w tej chwili około 2 zł/m2.


ZOBACZ NOWY FILM: 2-poziomowy Apartament w oryginalnym budynku!


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 26.03.2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *