Tumski Park w Poznaniu – mieszkania z widokiem na Ostrów Tumski

Tumski Park - mieszkania na poznańskich Zawadach - SGI deweloperWidok z okien na historyczny Ostrów Tumski? Mieszkania na Nowym Mieście w Poznaniu przy ulicy Zawady oferuje deweloper SGI. Tumski Park Poznań – inwestycja spółki położona nieopodal Ronda Śródka – zapewnia łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych nad Maltą, a także do tętniących życiem restauracji i klubów na Starym Rynku. Ważnym atutem osiedla jest także wysoki standard wykonania budynków. Z tego powodu, osiedle spółki SGI należy do najbardziej poszukiwanych w Poznaniu.

W ramach ukończonego na początku 2013 roku osiedla deweloper SGI S.A. oddał do użytku dwa 5-piętrowe budynki mieszczące 216 mieszkań o powierzchni od 45 m2 do 90 m2, jak również podziemne hale garażowe ze 166 miejscami postojowymi oraz 216 boksami rowerowymi. Do mieszkań należą balkony albo większe tarasy. Całość uzupełnia plac zabaw i elementy zieleni.

Tumski Park wygrywa lokalizacją blisko centrum. Mieszkania w pobliżu Ronda Śródka, kilka minut drogi od Starego Rynku i Jeziora Maltańskiego to wygoda i duża oszczędność czasu na co dzień.

O atrakcyjności inwestycji w dużym stopniu decyduje jej lokalizacja. Tak też jest w przypadku Osiedla Tumski Park położonego przy ulicy Zawady i Chlebowej, 1 km od terenów rekreacyjnych nad Maltą i kilka minut drogi od poznańskiego Starego Rynku. Równie istotne, z punktu widzenia osób korzystających z komunikacji miejskiej, są przebiegające niedaleko linie tramwajowe i autobusowe. Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, skąd w kilka minut można dojechać na Rondo Śródka, gdzie krzyżują się trasy licznych linii autobusowych i tramwajowych.

Tumski Park wyróżnia nie tylko lokalizacja, ale również nietypowa architektura. Zaokrąglenia budynków nadają im lekkości. Podobnie jak jasne kolory elewacji i przeszklone balkony. Mieszkańcy lokali na najwyższych piętrach mają do dyspozycji duże tarasy.

W porównaniu z innymi inwestycjami mieszkaniowymi na terenie Poznania, Osiedle Tumski Park to oferta sprzedaży mieszkań w podwyższonym standardzie. Składa się na to kilka elementów:

  • Ładny widok z okien mieszkań na najwyższych kondygnacjach na dolinę rzeki Warty oraz Ostrów Tumski
  • Płytki gresowe na balkonach i tarasach
  • Drewniana stolarka okienna, wewnętrzne granitowe parapety oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań
  • Wideodomofon
  • Windy w budynkach
  • Boksy na rowery

Tumski Park – ceny mieszkań

Inwestycja SGI do najtańszych nie należy. Ceny mieszkań zaczynają się od 4,5 tys. zł/m2, zaś kończą na 5,8 tys. zł/m2. Obecnie najtańsze mieszkanie 3-pokojowe kosztuje 395 tys. zł, natomiast 4-pokojowe można kupić w cenie od 429 tys. zł.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 5.11.2015

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie w centrum Poznania z ogromnym tarasem i niesamowitym widokiem z okien. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

wierzbowa-5-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *