Zacisze Strzeszyn w Poznaniu – nowe mieszkania blisko jeziora

Osiedle Zacisze Strzeszyn w PoznaniuZacisze Strzeszyn w Poznaniu to możliwość zakupu między innymi nowego mieszkania z antresolą w nowoczesnym budynku z windą i podziemną halą garażową. A to wszystko w bliskim sąsiedztwie jezior, nowych szkół i przedszkoli.

Wznoszony przez Pozbud T&R S.A. kompleks budynków wielorodzinnych na Strzeszynie, w obrębie ulic Jakiela, Mikkego, Fieldorfa i Żołnierzy Wyklętych, wyróżnia ciekawy projekt, nawiązujący do tego realizowanego przez PBG Erigo w ramach Osiedla Strzeszyn Park.

Co ciekawe, mimo niewysokiej zabudowy, budynki wielorodzinne Pozbudu będą posiadały podziemny parking oraz windy.

Na osiedlu przewidziano też plac zabaw oraz strefę zieleni, co zainteresuje rodziny z dziećmi. A jakie mieszkania proponuje POZBUD na Strzeszynie? Do wyboru są mieszkania o powierzchni od 28 do 93m2, w tym dające ciekawe możliwości aranżacji mieszkania z antresolami, a także – w przypadku lokali na parterze – z ogródkami.

Strzeszyn to dobry adres dla osób ceniących sobie łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, w tym przypadku do jezior, i dobrej jakości infrastruktury. Obok sąsiedztwa Jezior Strzeszyńskiego i Rusałka, dzielnica może się pochwalić nowymi przedszkolami i szkołami, których systematycznie przybywa, oraz zadbanymi parkami i placami zabaw. W jednym z nich dzieci mogą się nawet uczyć bezpiecznej jazdy dzięki ustawionym w parku znakom drogowym. Jakość dróg i chodników idzie w parze z uporządkowaną zabudową mieszkaniową.


Budowa Osiedla Zacisze Strzeszyn ruszyła jesienią 2016 roku. Pierwszy etap ma być gotowy w drugim kwartale 2018 roku. W sumie w ramach osiedla powstanie 120 mieszkań. Obecnie ceny mieszkań w kompleksie Zacisze Strzeszyn wynoszą od około 5,7 do 10 tys. zł/m2. W przeliczeniu na konkretne lokale ceny wynoszą od 178 tys. zł za kawalerkę, od 239 tys. zł za mieszkanie 2-pokojowe i od 265 tys. zł za mieszkanie 3-pokojowe. Najdroższe, niemal 90-metrowe mieszkanie kosztuje 588 tys. zł.

Jakie inne nowe osiedla powstają w okolicy? Czytaj nasz RAPORT!


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 29.11.2016

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie w centrum Poznania z ogromnym tarasem i niesamowitym widokiem z okien. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

wierzbowa-5-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *