Osiedle Zodiak IV w Poznaniu – nowe mieszkania nad Maltą dla aktywnych

Osiedle Zodiak - mieszkania blisko Jeziora Malta w Poznaniu - deweloper DOM-EKOOsiedle Zodiak w Poznaniu trafia w gusta poznaniaków. Mieszkanie w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego to dla wielu z nich spełnienie marzeń o aktywnym życiu w atrakcyjnej lokalizacji – kilka minut drogi od terenów rekreacyjnych nad Maltą i Term Maltańskich, a przy tym blisko centrum.

Zainteresowanie mieszkaniami nad Maltą w Poznaniu nie słabnie. Osiedle Zodiak przy ul. Abpa W. Dymka na Nowym Mieście w Poznaniu rozbudowało się o kolejny, czwarty etap. W dwóch niskich budynkach wielorodzinnych znajduje się 70 nowych mieszkań o powierzchni od około 40 do 60 m2 z tarasami na parterze oraz balkonami i loggiami należącymi do lokali na wyższych piętrach. Do dyspozycji mieszkańców są podziemne garaże, windy oraz kompletna infrastruktura osiedlowa – plac zabaw, strefa wypoczynku z ławeczkami i siłownia zewnętrzna. Mieszkania zostały oddane do użytku w 2015 roku.

Najbliższa okolica Osiedla Zodiak w Poznaniu tworzy doskonałe warunki do rodzinnej aktywnej rekreacji oraz uprawiania różnego rodzaju sportów.

Dynamicznie rozwijająca się dzielnica pozytywnie wpływa na jakość życia mieszkańców Osiedla Zodiak.

Mieszkańcy Osiedla Zodiak w kilka minut mogą znaleźć się nad Jeziorem Maltańskim, w Nowym Zoo albo w Termach Maltańskich.

Park wodny to nie tylko pływanie. To również masaże, zabiegi spa, zjeżdżalnie oraz sauny. Mieszkając na Osiedlu Zodiak, korzystanie z tego rodzaju atrakcji staje się łatwe, ponieważ dojazdy nie pochłaniają dużo czasu.

Bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe sąsiaduje także z rozbudowaną ofertą handlowo-usługową. Osiedle Zodiak umożliwia łatwy dostęp do Galerii Handlowej Malta, jak również do nowej Galerii Posnania.

Osiedle Zodiak jest dobrze komunikowane z oddalonym o 5 km ścisłym centrum Poznania, ale okolice Malty należą również do najbardziej zakorkowanych. W godzinach szczytu ruch samochodowy jest mocno spowolniony.

Oglądaj recenzje nowych mieszkań:

Zobacz mieszkanie w Poznaniu z dużym ogrodem i wysokim sufitem. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

Inwestorem Osiedla Zodiak jest DOM-EKO Sp. z o.o.  Deweloper zrealizował również inne osiedle w okolicy Jeziora Maltańskiego w Poznaniu – Osiedle Parkowa Aleja.

Jakie inne nowe osiedla znajdują się niedaleko Jeziora Maltańskiego w Poznaniu?


Artykuł zawiera subiektywną opinię na temat prezentowanego Osiedla Zodiak. Wszystkie teksty zamieszczone na blogu zawierają wyłączne opinie autora.

Ostatnia aktualizacja w dnia 1.09.2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *