RAPORT: TOP 10 – Najczęściej wyszukiwane osiedla w Poznaniu / listopad 2015

Najczęściej wyszukiwane osiedla w Poznaniu / listopad 2015Jakie nowe osiedla cieszą się największym zainteresowaniem internautów? Który deweloper prowadzi najaktywniejszą kampanię reklamową? Prezentujemy RAPORT: Najczęściej wyszukiwane w Internecie osiedla w Poznaniu – Listopad 2015 r.Największym zainteresowaniem internautów bez wątpienia cieszy się Zajezdnia Poznań, czyli duży kompleks mieszkalno-biurowo-handlowy powstający na Jeżycach. Tylko w listopadzie tej inwestycji szukano ponad 4,5 tysiąca razy. Na drugiej pozycji w rankingu popularności w sieci z wynikiem około 2,5 tysiąca wyszukiwań plasuje się luksusowa Warzelnia – gotowe do zamieszkania apartamentowce przy ulicy Majakowskiego w Poznaniu, niedaleko Jeziora Maltańskiego. W pierwszej trójce znalazła się również nowa inwestycja mieszkaniowa na Wildzie, a konkretnie – Przy Parku Chłapowskiego 19, której poszukiwano w internecie nieco ponad 2,1 tysiąca razy. W listopadowym zestawieniu pojawiły się ponadto osiedla: Za Cytadelą, Atrium Grunwald i Osiedle Marcelin. Jak widać, internauci poszukują inwestycji zlokalizowanych w różnych dzielnicach Poznania posiadających bądź już gotowe lokale bądź mieszkania będące dopiero w fazie budowy.

Na koniec zamieszczamy wykres prezentujący ilość wyszukiwań dla nowej inwestycji Przy Parku Chłapowskiego 19, która zaledwie w ciągu 60 dni, od 1 października 2015 r. przyciągnęła taką ilość zainteresowanych, że uplasowała się na 3. miejscu w zestawieniu. Deweloperowi Wartico Invest gratulujemy skutecznej kampanii reklamowej.

Kolor niebieski – Przy Parku Chłapowskiego 19; kolor czerwony – Osiedle Marcelin; kolor żółty – Zajezdnia Poznań (dla porównania).


Publikacja – 4 grudnia 2015 r. Zestawienie opracowano na podstawie własnych badań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *