Red Park – mieszkania na sprzedaż z ładnym widokiem – Poznań / Dębiec

Red Park - nowe mieszkania w PoznaniuTrwa budowa trzeciego etapu Osiedla Red Park w Poznaniu. Podobnie jak poprzedni, nowy wieżowiec na Dębcu będzie liczył 13 pięter. Łącznie pomieści 130 mieszkań – od kawalerek 35 m2 aż po 100-metrowe apartamenty. Ceny nowych mieszkań na Osiedlu Red Park zaczynają się od 5,5 tys. zł/m2.

Obecnie Red Park tworzą dwa wieżowce z mieszkaniami o powierzchni wynoszącej od 34 do 102 m2, w tym mieszkania jedno-, dwu- albo trzypokojowe z balkonami, tarasami lub ogródkami. Budynki posiadają przestronną podziemną halę garażową i sąsiadują z galerią handlową oraz z parkiem.

Red Park wyróżnia się ciekawą lokalizacją – zaraz obok parku, Galerii Handlowej Dębiec i jednocześnie tylko 5 minut od autostrady A-2. Inwestycja Red Park to także wyjątkowa możliwość zakupu nowego mieszkania w wieżowcu z ładnym widokiem na panoramę Poznania albo na zieleń.

Red Park to mieszkania z ładnym widokiem. Właściciele mieszkań z oknami wychodzącymi na północ będą mieć widok na panoramę całego Poznania, a właściciele mieszkań z ekspozycją na wschód – widok na park. 

Inwestycja przy ulicy 28 czerwca 1956 r. z jednej strony sąsiaduje z parkiem, a z drugiej – Galerią Dębiec mieszczącą między innymi market Biedronka, siłownię, aptekę, drogerię, salę zabaw dla dzieci oraz inne sklepy. Niedaleko mieszczą się szkoły i przedszkola. Dla mieszkańców kompleksu to lokalizacja wygodna z jeszcze z jednego powodu – bliskość autostrady A2 umożliwia szybki wyjazd z Poznania i sprawne przemieszczanie się po całej Aglomeracji Poznańskiej. Jest to szczególnie ważne dla osób pracujących w podpoznańskich gminach i oczekujących dostępu do tras szybkiego ruchu. Pod tym względem Red Park położony jest idealnie.

Istotnym aspektem lokalizacji Red Parku, oprócz widoku na panoramę Poznania, jest – w mojej opinii – łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych na Dębcu. Park zaraz przy domu to udogodnienie dla rodzin z dziećmi i spacerowiczów. Deweloper zadbał o ich wygodę – mieszkańcy mają dostęp do rowerowni i wózkarni w budynku.

Dogodna lokalizacja, możliwość aktywnej rekreacji i ładny widok z okna to nie wszystko. Wnętrze kompleksu Red Park kryje komfortowe części wspólne i funkcjonalne mieszkania. Każde mieszkanie posiada balkon, z którego, zwłaszcza z wyższych pięter, rozpościera się piękny widok.

Moja opinia o inwestycji Red Park jest pozytywna. Osoby szukające nowego mieszkania w tej części Poznania, spragnione komfortu, bliskości tras szybkiego ruchu i chcące cieszyć się ładnym widokiem z okien powinny zainteresować się ofertą.


ZOBACZ: Jak łączyć kolory we wnętrzu i jak stworzyć dekorację z betonu na ścianę:NOWY FILM: Apartament w oryginalnym budynku w centrum Poznania!


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 18.04.2018 r.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie w centrum Poznania z ogromnym tarasem i niesamowitym widokiem z okien. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

wierzbowa-5-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *