Red Park – mieszkania w Poznaniu z ładnym widokiem

Red Park - nowe mieszkania w PoznaniuJeszcze w tym roku, na przełomie drugiego i trzeciego kwartału ruszy budowa kolejnego, trzeciego etapu Red Parku. Podobnie jak poprzedni, nowy wieżowiec na Dębcu będzie liczyć 13 pięter. Łącznie pomieści 130 mieszkań – od kawalerek 35 m2 aż po 100-metrowe apartamenty. Ceny nowych mieszkań z trzeciego etapu Osiedla Red Park zaczynają się od 5,5 tys. zł/m2.

Obecnie Red Park tworzą dwa wieżowce. W sprzedaży są jeszcze dostępne ostatnie mieszkania z drugiego budynku. Gotowy do zamieszkania, 13-piętrowy wieżowiec mieści łącznie ponad 130 mieszkań o powierzchni wynoszącej od 34 do 102 m2, w tym mieszkania jedno-, dwu- albo trzypokojowe z balkonami, tarasami lub ogródkami. Budynek posiada podziemną halę garażową na ponad 120 samochodów.

Red Park wyróżnia się ciekawą lokalizacją – zaraz obok parku, Galerii Handlowej Dębiec i jednocześnie tylko 5 minut od autostrady A-2. Inwestycja Red Park to także wyjątkowa możliwość zakupu nowego mieszkania w wieżowcu z ładnym widokiem na panoramę Poznania albo na zieleń.

Red Park to mieszkania z ładnym widokiem. Właściciele mieszkań z oknami wychodzącymi na północ będą mieć widok na panoramę całego Poznania, a właściciele mieszkań z ekspozycją na wschód – widok na park. 

Inwestycja przy ulicy 28 czerwca 1956 r. z jednej strony sąsiaduje z parkiem, a z drugiej – z nowo wybudowaną Galerią Dębiec mieszczącą między innymi market Biedronka, siłownię, aptekę, drogerię, kawiarnię, salon fryzjersko-kosmetyczny, pizzerię, salę zabaw dla dzieci, kwiaciarnię oraz inne sklepy i butiki. Niedaleko mieszczą się szkoły i przedszkola, kolejne markety (np. Lidl) oraz stacja PKP. Takie położenie jest niezwykle wygodne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które od razu po wyjściu z domu mogą spacerować po zacienionym parku czy wybrać się na szybkie zakupy.

Dla mieszkańców kompleksu to lokalizacja wygodna z jeszcze z jednego powodu – bliskość autostrady A2 umożliwia szybki wyjazd z Poznania i sprawne przemieszczanie się po całej Aglomeracji Poznańskiej. Jest to szczególnie ważne dla osób pracujących w podpoznańskich gminach i oczekujących dostępu do tras szybkiego ruchu. Pod tym względem Red Park położony jest idealnie.

Istotnym aspektem lokalizacji Red Parku, oprócz widoku na panoramę Poznania, jest łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych na Dębcu i w sąsiednim Luboniu.

Park zaraz przy domu to ważne udogodnienie dla rodzin z dziećmi i spacerowiczów. Deweloper zadbał o ich wygodę – mieszkańcy mają dostęp do rowerowni i wózkarni w budynku.

Dogodna lokalizacja, możliwość aktywnej rekreacji i ładny widok z okna to nie wszystko. Wnętrze kompleksu Red Park kryje komfortowe części wspólne i funkcjonalne mieszkania. Przestronne, estetycznie wykończone części wspólne i duże windy zaprojektowano z myślą o wygodzie mieszkańców. Mieszkania o powierzchni od 34 m2 (kawalerki) po apartamenty o powierzchni prawie 100 m2 można kupić również w wersji „wykończone pod klucz”. Każde mieszkanie posiada balkon, z którego, zwłaszcza z wyższych pięter, rozpościera się piękny widok. Ceny ostatnich gotowych mieszkań dostępnych w ramach drugiego etapu Red Parku rozpoczynają się od niespełna 6 tys. zł/m2.

Moja opinia o inwestycji Red Park jest pozytywna. Osoby szukające nowego mieszkania w tej części Poznania, spragnione komfortu, bliskości tras szybkiego ruchu i chcące cieszyć się ładnym widokiem z okien powinny zainteresować się ofertą.

Nowe mieszkania z widokiem na panoramę miasta – Gdzie jeszcze powstają wysokie budynki wielorodzinne w Poznaniu?

  • Moja Malta Poznańkompleks mieszkalny składający się z dwóch kaskadowych budynków w swoim najwyższym punkcie liczy 14 kondygnacji. Moja Malta powstaje blisko Jeziora Maltańskiego, dzięki czemu zapewnia piękny widok na tereny rekreacyjne nad Maltą.
  • Osiedle Botaniczna etap drugi – kompleks składać się będzie z kilku budynków mieszkalnych, z których najwyższy, liczący 11 kondygnacji zapewni mieszkańcom widok na zieleń. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Ogród Botaniczny.
  • Towarowa 37 (Ataner) – to najnowsza inwestycja firmy Ataner powstająca w ścisłym centrum Poznania, obok wcześniejszych realizacji dewelopera – Towarowa 41 i Delta. Nowy wysokościowiec pomieści między innymi biura oraz 120 mieszkań.

Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.04.2017 r.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie w centrum Poznania z ogromnym tarasem i niesamowitym widokiem z okien. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

wierzbowa-5-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *