Red Park – recenzja mieszkania 50 m2 z niesamowitym widokiem

Budzisz się rano, a za oknem – ściana zieleni. Idziesz do salonu, a tam – panorama całego Poznania. Na takie widoki mogą liczyć nie tylko mieszkańcy luksusowych penthouse’ów! Nawet w 50-metrowym mieszkaniu można się cieszyć widokiem z najwyższej półki. Nie wierzysz? Zobacz film!

Red Park na Dębcu to wyjątkowa możliwość zakupu nowego mieszkania z widokiem na panoramę całego Poznania i jednocześnie na Lasek Dębiecki, który zlokalizowany jest tuż obok osiedla.
W gotowym wieżowcu znajdziemy 135 mieszkań – od kawalerek, przez większe mieszkania z balkonami albo ogródkami aż po 100-metrowe mieszkania z tarasami. My odwiedziliśmy z kamerą mieszkanie 2-pokojowe na 11. piętrze. Jaki zastaliśmy widok?

Już same części wspólne mnie zaskoczyły – pozytywnie. Korytarze są przytulne, kameralne i jednocześnie – eleganckie, z drewnianym wykończeniem i efektowną grą światłem. Na wygodę mieszkańców wpływa też podziemna hala garażowa, wózkownie, specjalne przejście z budynku do sąsiedniej galerii handlowej i oczywiście – windy.

Oglądane mieszkanie ma 50 m2 powierzchni, na co składa się 22-metrowy, ustawny salon w kształcie prostokąta, osobna kuchnia, sypialnia o powierzchni ponad 10 m2, łazienka i niewielki korytarz. Taki projekt jest dedykowany parze lub młodej rodzinie z dzieckiem. Nieduże rozmiary korytarza to mniejszy, finalny koszt zakupu mieszkania przy zachowaniu pełnej funkcjonalności innych pomieszczeń.

Co najbardziej spodobało mi się w tym mieszkaniu? Oczywiście duże przeszklenia z ekspozycją na dwie strony świata i niesamowity widok z każdej strony! W sypialni, po przebudzeniu wita nas zieleń, a w salonie – z jednej strony możemy podziwiać Lasek Dębiecki, a z drugiej – panoramę Poznania.

Wartością dodaną mieszkania jest duży balkon, z którego widać także sąsiedni wieżowiec Red Parku, ale odległości między budynkami są duże, więc wypoczywając na świeżym powietrzu, można czuć się w pełni swobodnie. Poza tym, sąsiedni budynek prezentuje się estetycznie. Moim zdaniem, taki azyl docenią osoby prowadzące na co dzień dynamiczny tryb życia.

Lokalizacja trafia w ich potrzeby z jeszcze jednego powodu. Dosłownie kilka minut wystarczy na dotarcie z mieszkania do autostrady A-2. 10 minut to czas potrzebny na dojazd do centrum. Moim zdaniem, Red Park to również ciekawe miejsce dla osób dbających o kondycję. Biegać i ćwiczyć można tu o dowolnej porze dnia nie tylko w parku ale również – w sąsiedniej galerii handlowej Dębiec, gdzie działa m. in. całodobowy klub fitness.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 29.09.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *