Silva Eco Ville – mieszkania w willach w spokojnej części Poznania

Silva Eco Ville - mieszkania w Poznaniu. Deweloper Dom-EkoSilva Eco Ville to nowa, w pełni już ukończona inwestycja firmy DOM-EKO w Poznaniu. Ponad 130 mieszkań w 2-piętrowych budynkach typu willa miejska powstało przy ulicy Żorskiej, niedaleko Ronda Starołęka. Niska zabudowa i spokojne sąsiedztwo to główne zalety inwestycji Silva Eco Ville. Kolejną jest możliwość zakupu nowego mieszkania wykończonego „pod klucz” w kokurencyjnej cenie.

Jak prezentuje się osiedle Silva Eco Ville dewelopera DOM-EKO? Osiedle ma kameralny charakter, na co wpływa tak niska zabudowa (w jednym budynku są tylko dwa piętra), ciekawa wizualnie elewacja z elementami cegły, jak również udogodnienia wewnątrz budynków. Mowa oczywiście o windach obsługujących wszystkie poziomy, w tym podziemny garaż. Trzeba przyznać, że w przypadku tak niskiej zabudowy windy to rzadko spotykane rozwiązanie, podobnie jak podziemne garaże – to duży plus, który wyraźnie podnosi komfort mieszkania. Dodatkowo, na osiedlu do dyspozycji mieszkańców będą dwa ogólnodostępne pomieszczenia sprzyjające integracji sąsiadów.

Jedno z mieszkań pod klucz na osiedlu Silva Eco Ville odwiedziłam z kamerą! Zobacz FILM:

Silva Eco Ville to duży wybór mieszkań w niskich willach z przestronnymi balkonami i tarasami.

W ofercie dewelopera DOM-EKO są kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o maksymalnej powierzchni 97 m2. Moim zdaniem, ciekawą opcją są mieszkania na najwyższych kondygnacjach posiadające ponad 20-metrowe tarasy. Do reszty lokali przynależą balkony. W mieszkaniach zaplanowano aneksy kuchenne lub oddzielne kuchnie.

Dojazd do Silva Eco Villi odbywa się dobrej jakości drogą, ale chcąc dojechać do centrum w godzinach szczytu, trzeba się liczyć z utrudnieniami. Dojazd do centrum ulicą Starołęcką spowalnia niekiedy przejazd kolejowy.

Na plus inwestycji Silva Eco Ville zaliczam spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Ponadto, osiedle jest ogrodzone ceglanym murem. W ramach osiedla powstał też plac zabaw.

Szczegółowo oceniając lokalizację, warto podkreślić, że w promieniu kilkuset metrów działają szkoły – podstawowa i liceum oraz klub malucha. Najbliższe gimnazjum – 2 km dalej. Najbliższy przystanek autobusowy mieści się przy ulicy Dziedzickiej – w odległości około 200 m od inwestycji.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Najwyższe piętro, taras na dachu i ogromna antresola! Zobacz ze mną 2-poziomowe mieszkanie w Poznaniu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-mlody-grunwald-yt-play-300x169

Inwestycja Silva Eco Ville w liczbach
Osiedle obejmuje w sumie 132 mieszkania w 11 willach miejskich z podziemną halą garażową.


W mojej opinii Silva Eco Ville to przede wszystkim mocna konkurencja dla intensywnie rozbudowywanych osiedli w Luboniu i okolicy, oraz dla innych inwestycji realizowanych na Starołęce i na Ratajach. Inwestycja znajduje się z dala od centrum, ale blisko tras wylotowych miasta. Jej minusem, w porównaniu do sąsiedniego Lubonia, jest brak szybkiego dostępu do wjazdu na autostradę A-2.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 25.04.2018 r.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie w centrum Poznania z ogromnym tarasem i niesamowitym widokiem z okien. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

wierzbowa-5-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *