Towarowa 37 (Ataner) – mieszkania w wieżowcu w centrum Poznania

Towarowa 37 - Ataner - mieszkania w centrum PoznaniaTowarowa 37 to najnowsza inwestycja firmy Ataner powstająca w ścisłym centrum Poznania, obok wcześniejszych realizacji dewelopera – Towarowa 41 i Delta. Nowy wysokościowiec pomieści między innymi biura oraz 120 mieszkań. 

Towarowa 37 w liczbach:

  • Wysokość: 17 kondygnacji, z czego parter zostanie przeznaczony na część usługową, 4 najniższe kondygnacje naziemne zajmą biura, a pozostałe – mieszkania
  • Liczba mieszkań: 120 mieszkań o powierzchni od 48 do 62 m2
  • Miejsca postojowe: 2-kondygnacyjny podziemny garaż
  • Planowany termin zakończenia budowy – kwiecień 2017 roku

Towarowa 37 to jedyna możliwość zakupu mieszkania z widokiem na panoramę miasta w nowoczesnym budownictwie w ścisłym centrum Poznania.

Jednolita zabudowa przy ulicy Towarowej buduje pozytywny wizerunek okolicy.

Towarowa 37 zdecydowanie pasuje stylem do okolicznych budynków zaprojektowanych przez tę samą Pracownię Architektoniczną Ewy i Stanisława Sipińskich. Wielofunkcyjny budynek będzie posiadał nowoczesną, lekką bryłę, duże przeszklenia i elewację z elementami kamienia naturalnego. Elegancko i nowocześnie ma się prezentować także kolejny planowany w tym miejscu wieżowiec. Budynek z 23 kondygnacjami mieszkalno-biurowymi ma powstać po zakończeniu aktualnie realizowanej inwestycji.

Oczywistym atutem inwestycji Atanera jest bezpośredni dostęp do ważnych punktów miasta, Parku Karola Marcinkowskiego oraz szybkich połączeń komunikacyjnych. W pobliżu znajduje się stacja Poznań Główny i centra handlowe – Poznań City Center oraz Stary Browar. Dotarcie pieszo na Stary Rynek w Poznaniu trwa około 20 minut, zaś samochodem – dwukrotnie krócej.

Co więcej, w bezpośrednim sąsiedztwie Towarowej 37 przebiegają linie tramwajowe, autobusowe oraz kolejowe. Połączenie drogowe z innymi częściami miasta zapewniają sąsiednie drogi przelotowe, w tym ulica Głogowska, Bukowska, Roosevelta i Królowej Jadwigi.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Najwyższe piętro, taras na dachu i ogromna antresola! Zobacz ze mną 2-poziomowe mieszkanie w Poznaniu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-mlody-grunwald-yt-play-300x169

Mieszkania w śródmieściu w wysokościowcu Towarowa 37 są adresowane do majętnych klientów chcących w pełni korzystać z oferty rozrywkowej, kulturalnej i handlowo-usługowej miasta.

To również propozycja dla osób pracujących w centrum Poznania lub w jego okolicy, które dzięki mieszkaniu przy ulicy Towarowej 37 zaoszczędzą sporo czasu na dojazdach. Dla części potencjalnych zainteresowanych minusem Towarowej 37 może być niewielka powierzchnia dostępnych mieszkań wynosząca od 48 do 62 m2. To propozycja, która raczej nie trafi w gusta rodzin z dziećmi chcących mieszkać w tej części Poznania. Większe mieszkania w centrum o powierzchni od 28 do 108 m2 buduje aktualnie Wechta przy ulicy Niedziałkowskiego 24/25.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Ataner znowu będzie mógł pochwalić się sukcesem sprzedażowym, a jego najnowsza inwestycja powtórzy sukces poprzedniego kompleksu – Towarowa 41. Wszystkie mieszkania na najwyższych kondygnacjach oraz około połowa mieszkań na niższych piętrach już znalazły nabywców, mimo że do zakończenia budowy pozostało jeszcze 1,5 roku.

Towarowa 37 – ceny mieszkań

Mimo, że mieszkania w centrum Poznania przy ulicy Towarowej 37 nie należą do największych (są maksymalnie 3-pokojowe), to ich ceny należą do najwyższych w Poznaniu. Ceny mieszkań w kompleksie Towarowa 37 wynoszą od 8,6 do 10,1 tys. zł/m2. Najtańsze mieszkanie kosztuje ponad 430 tys. zł, zaś najdroższe – ponad 630 tys. zł.

Nowe mieszkania z widokiem na panoramę miasta – Gdzie powstają wysokie budynki mieszkalne w Poznaniu?

  • Red Park Poznań etap drugi – 14-piętrowy budynek obejmuje mieszkania z widokiem na panoramę Poznania. Inwestycja powstaje na Dębcu, przy Parku Dębina, galerii handlowej oraz blisko tras szybkiego ruchu.
  • Moja Malta Poznańkompleks mieszkalny składający się z dwóch kaskadowych budynków w swoim najwyższym punkcie liczy 14 kondygnacji. Moja Malta powstaje blisko Jeziora Maltańskiego, dzięki czemu zapewnia piękny widok na tereny rekreacyjne nad Maltą.
  • Osiedle Botaniczna etap drugi – kompleks składać się będzie z kilku budynków mieszkalnych, z których najwyższy, liczący 11 kondygnacji zapewni przyszłym mieszkańcom (którzy wybiorą mieszkania na najwyższych piętrach) widok m. in. na zieleń. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Ogród Botaniczny.

Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 28.10.2015

Jak urządzić małe mieszkanie?

Zobacz film i przekonaj się, jakie pomysły na aranżację 40 m2 mieszkania ma nasza bohaterka!

jak-urzadzic-male-40m2-mieszkanie-odc-1-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *