Wierzbowa 5 – recenzja mieszkania 63 m2

Nowy cykl na Adrespoznan.pl – „Wideo Recenzja Mieszkania” zaczynamy od inwestycji Wierzbowa 5 znajdującej się w centrum Poznania. Gotowy do zamieszkania budynek położony zaledwie kilkaset metrów od Starego Rynku zainteresuje osoby chcące zamieszkać w nowoczesnym budynku w centrum miasta i jednocześnie – w kameralnym miejscu gwarantującym niepowtarzalny widok z okien.

Na filmie zobaczysz między innymi: zielony dziedziniec, wnętrze budynku oraz mieszkanie na piątym piętrze o powierzchni 63 m2. Prezentowane mieszkanie składa się z: korytarza, łazienki, dużej sypialni, jasnego salonu z wyjściem na taras i oddzielnej kuchni z dużym oknem. Tym co wyróżnia mieszkanie na tle innych jest wyjątkowy widok z okien na Stare Miasto oraz otaczający mieszkanie z dwóch stron obszerny taras.

Uwagę przyciąga również samodzielna kuchnia z częścią jadalną i elegancka, przestronna klatka schodowa. Wśród dodatkowych udogodnień – winda w budynku, podziemna hala garażowa, monitorowane części wspólne z miejscem na wypoczynek oraz stojakiem na rowery.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budynku Wierzbowa 5 oraz o mieszkaniach dostępnych w sprzedaży? Szczegółowy artykuł poświęcony całej inwestycji Wierzbowa 5 jest dostępny tutaj.


 

Artykuł zawiera wyłącznie opinię autora o prezentowanej inwestycji.
Ostatnia aktualizacja z dnia 21.01.2016 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *