Wille Sołackie (Agrobex) – apartamenty na Sołaczu w Poznaniu

Ville Sołackie w Poznaniu - AgrobexWille Sołackie to budowany przez Agrobex kompleks apartamentowców zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Poznania, jaką jest zabytkowy Sołacz. W siedmiu willach powstaje 21 luksusowych apartamentów o powierzchni od 131 do 195 m2.

Jeżeli na terenie Poznania chcemy znaleźć miejsce, gdzie budowane są prawdziwe apartamenty, a nie tylko mieszkania, które do bycia apartamentami wyłącznie aspirują, to Wille Sołackie Agrobexu zlokalizowane w pobliżu Parku Sołackiego, pomiędzy ulicami Góralską i Podlaską w Poznaniu są właściwym adresem.

Mieszkańcy Willi Sołackich będą mogli cieszyć się oryginalnymi wnętrzami, prywatnością, spokojem zabytkowej dzielnicy oraz sąsiedztwem Parku Sołackiego i bliskością ścisłego centrum. Wykorzystując najlepsze wzorce architektoniczne, Wille Sołackie idealnie dopasowano do okolicznej zabytkowej zabudowy willowej, co zresztą było warunkiem postawionym inwestorowi przez miejskiego i wojewódzkiego konserwatora zabytków.

Deweloper zadbał o wysoki komfort mieszkania na Sołaczu. Każdy budynek, w którym znajdują się 3 apartamenty – po jednym na każdej kondygnacji (parter, piętro, poddasze), posiada podziemną halę garażową (do każdego apartamentu należą dwa miejsca postojowe) i miejscem o przeznaczeniu rekreacyjno-sportowym, gdzie przyszli mieszkańcy będą mogli zadbać o kondycję, ale nie tylko. Oprócz urządzeń do fitnessu, znajduje się tu sauna i jacuzzi.

Bezpośrednio z hali garażowej można dostać się do mieszkania windą, która zabierze mieszkańców prosto do wnętrza apartamentu. W praktyce, sąsiedzi korzystający z wind nie mijają się na klatkach schodowych. Takie rozwiązanie jest rzadko spotykane. Deweloperzy budujący w Poznaniu apartamentowce podobny luksus oferują najwyżej w jednym lokalu. Tutaj natomiast takie rozwiązanie jest standardem.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Najwyższe piętro, taras na dachu i ogromna antresola! Zobacz ze mną 2-poziomowe mieszkanie w Poznaniu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-mlody-grunwald-yt-play-300x169

Agrobex chce przyciągnąć klientów o zdecydowanie wysokich wymaganiach. Każda kondygnacja w Willi Sołackiej stanowi jeden oddzielny, obszerny apartament otwarty na cztery strony świata. 

Obok prestiżowej lokalizacji, wyróżnikiem Willi Sołackich są duże powierzchnie oferowanych apartamentów wynoszące od 131 do 195 m2. Przykładowo, sam salon z aneksem kuchennym i jadalnią zajmuje prawie 52 m2. Salon dodatkowo powiększony jest o taras o powierzchni prawie 17 m2 z widokiem na otaczającą zieleń. W apartamencie jest również drugi taras.

Wille Sołackie – nobilitująca lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Poznania. Sołacz to w Poznaniu synonim luksusu.

Układ pomieszczeń pozwala cieszyć się prywatnością wszystkim domownikom. Cenionym rozwiązaniem są dwie oddzielne łazienki i dwie garderoby w apartamencie. Jedna łazienka i garderoba należą do mniejszej sypialni. Druga łazienka w opcji z jedną lub dwoma garderobami do wyboru znajdują się obok większej sypialni. Taki apartament to nie lada gratka na terenie Poznania.

Wysoki standard cechuje również elementy wykończenia. Mowa między innymi o drewnianej stolarce okiennej ze zdobieniami, granitowych posadzkach, lampach i kinkietach wykonanych na specjalne zamówienie, czy o kutych balustradach z elementami drewna i mosiądzu. Każdy apartament posiada również dodatkowe elementy wyposażenia: ogrzewanie podłogowe, odkurzacz centralny, klimatyzację i wideodomofon.

Ile kosztują apartamenty w Willach Sołackich?

Ceny apartamentów w Willach Sołackich nie są oficjalnie podawane przez dewelopera. Agrobex podchodzi do sprzedaży w sposób indywidualny i zaprasza klientów na zamkniętą prezentację. Wiadomo, że ceny zaczynają się od 15 tys. zł za m2 powierzchni w stanie deweloperskim. Łatwo można obliczyć, że najtańszy apartament w Willach Sołackich kosztuje ponad 2 mln. zł.

Inną inwestycją na terenie Poznania, do której można porównać Wille Sołackie jest kompleks apartamentów i mieszkań Warzelnia budowany przy ulicy Majakowskiego przez dewelopera Nickel.


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 16.09.2015

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie w centrum Poznania z ogromnym tarasem i niesamowitym widokiem z okien. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

wierzbowa-5-yt-play-300x169

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *