Freedom (MASTERM) – ładne mieszkania w kiepskim miejscu

Freedom - nowe mieszkania w Poznaniu przy ulicy Traugutta - deweloper MastermFreedom to kolejna inwestycja mieszkaniowa dewelopera Masterm, którego zamysłem jest połączenie mieszkania blisko centrum z obcowaniem z naturą. A jak to wygląda w praktyce?

Kompleks Freedom, promowany hasłem „Rozwiń skrzydła” reklamowany jest jako idealne mieszkanie dla singli oraz dla rodzin z dziećmi chcących mieszkać blisko centrum miasta, ale także obcować na co dzień z naturą. Charakterystycznym elementem osiedla jest ogród usytuowany na dachu niższej części budynku, który ma zapewniać mieszkańcom ładny widok oraz wprowadzać spokój i harmonię do wnętrza mieszkań. Jednak w praktyce z widoku na ogród będą mogli cieszyć się jedynie mieszkańcy zamieszkujący wyższe kondygnacje budynków. Mieszkańcom niższych pięter pozostanie widok na głośną i zatłoczoną ulicę Hetmańską oraz na stare kamienice i bloki stanowiące sąsiedztwo kompleks

Drugim atutem nowego osiedla ma być jego nowoczesny i funkcjonalny wymiar. Nowe mieszkania w Poznaniu, w kompleksie Freedom przy ulicy Hetmańskiej mają umożliwić swobodną aranżację wnętrza oraz wygodę sterowania instalacjami w mieszkaniu dzięki inteligentnemu systemowi elektronicznemu.

Dla mieszkańców ważniejsze jest jednak położenie budynku. Lokalizacja inwestycji Freedom nie jest trafiona. Hałas docierający z ulicy Hetmańskiej, to nie jedyny niekorzystny element. Kolejnym jest wspomniane nieatrakcyjne sąsiedztwo zaniedbanych budynków stanowiących zabudowę tej części Wildy. Stare kamienice i dawno nieremontowane bloki nie są najlepszym pejzażem sprzyjającym wypoczynkowi po pracy czy szkole. W Poznaniu można wybrać zdecydowanie lepszą lokalizację zapewniającą wyższy komfort życia w podobnej cenie.

Oglądaj recenzje nowych mieszkań:

Zobacz mieszkanie w Poznaniu z dużym ogrodem i wysokim sufitem. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →


Karolina MałeckaAutorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 4.09.2015

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie w centrum Poznania z ogromnym tarasem i niesamowitym widokiem z okien. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *